Crysis 2 - Informace

crysis2-up

Svět byl zpustošen serií klimatických katastrof a společnost je na pokraji zhroucení. Nyní se cizinci vrátili a v popisu práce nemají nic menšího, než jen celkové vyhlazení lidstva počínaje vyrvat srdce největších měst.
V New Yorku ničí emzáci vše, co jim přijde do cesty. Město je v chaosu, ulice New Yorku vypadají jako velké trosky. Tohle je New York, který jste nikdy neviděli.
Americká armáda nedokáže odolat útokům emzáků. Kdo s nimi bojuje, je jednou nohou v hrobě. Přežít v tomto víru smrti bude vyžadovat technologie, se kterými se normální voják nesetká. Jeden muž dostane do rukou osud planety Země. Jeden muž, který ovládá boj s vylepšenou technologií budoucnosti – Nanosuit 2.0 chrání občany New Yorku a snaží se vrátit městu život, o který příchází rychlostí, jakou se šíří mor.

Zajímavosti

  • Crysis 2 vychází 25. 3. 2010 na PC, Playstation 3 a Xbox 360
  • Z původní hry se hráč dostává z džungle do betonové džungle zvané New York
  • Hlavní postava dostane Nanosuit 2.0Válčení v Manhattanu se zúčastní i třetí strana
  • Hlavní postavou Crysis 2 bude Jake Nomad Dunn z prvního Crysis

Ultimátní supervoják

Nová, vylepšená verze první Nanosuitu, se dostává do epické hry Crysis 2 pod označením Nanosuit 2.0. Každý hráč této hry se může díky tomuto obleku vyjádřit svým způsobem. Technologicky vyspělý Nanosuit 2.0 umožňuje přecházet do režimů Stealth a Armor. Váš voják může nepřítele překvapit plížícím útokem, nebo se jim prostě postavíte do cesty a vydáte se na souboj ohromujících rozměrů.

 

supersoldier

Harmonie Sandboxu v New Yorku

Crysis 2 se pohybuje v jednom z nejdůležitějších měst na světě, v New Yorku. Město nabízí velkolepé možnosti pro vertikální hraní. Hráč může skočit mezi autobusy, nebo na nakladní automobil, skákat do kráterů nebo jen tak skákat z budovy na budovu. Crysis 2 kombinuje intenzitu lineární FPS hry s otevřeným prostředím hry. Choreografie Sandboxu je opravdu úžasný zážitek.

 

bg-sandbox

Dokonalost jménem CryEngine 3

Crysis 2 je postaven na nejmodernějším Enginu vůbec, CryEngine 3, který patří mezi nejmodernější High-End vykreslování na světě. Což znamená, že hru rozjedete i na průměrných počítačích a přesto si užijete spoustů skvělých efektů.

 

cryengine3

3D pro reálný zážitek

Crysis 2 bude první AAA FPS střílečka, která bude k dispozici ve 3D na všech třech konzolích, na které vychází (Xbox 360, PS3, PC).

 

Maximální síla

Umělá inteligence jak u lidí, tak i u mimozemšťanů hraje velkou roli v Crysis 2. Crysis 2 již není jen obyčejná střílečka, dostáváte se do hry, kde bude těžké zvítězit a do které se opravdu vžijete. Druhé pokračování Crysis má opravdu nebývalou AI.

AI bude reagovat při celé hře na hráčovi výkony a vyvine zajímavé herní prostředí a nové a zajímavé cesty. NYC nabízí skvělé možnosti pro přímé hraní a AI bude opravdu dělat svoji práci. Připravte se na maximální zážitek!

 

3dcrysis