Crysis, Crysis 2 - GameFAN.cz, fanstránka série Crysis

Fanouškovská stránka zabývající se hrami Crysis, Crysis: Warhead a Crysis 2. Dříve jako známá stránka Crysis .cz, nyní zatím jako herní sekce portálu GameFAN.cz.

Je tu první teaser trailer z Crysis 3. Zatím toho není mnoho vidět, ovšem příští týden se dočkáme gameplay traileru. Tak co těšíte se? :)

Video zde:

Podívejte se na krátke video, které ukazuje možnosti CryEngine 3, který bude využit při tvorbě Crysis 3. Prozatím to vypadá, že z grafického hlediska se opět máme na co těšit.

Video zde:

Společnost EA oficiálně oznámila hru Crysis 3! Spekulace, o kterých jsme mluvili minulý týden se potvrdily! Opět se vracíme do New York v roli „Proroka“. Za využití nejmodernějšího enginu Cryengine 3 nám vývojáři naservírují opravdový dort. Mrkněte na první screenshoty ze hry! Crysis 3 je zatím plánováno na rok 2013 pro PC, Xbox 360 a Playstation 3!

Mrkněte také na naše Crysis Fórum!

 

crysis-3-1-nahled crysis-3-1-nahled
crysis-3-1-nahled crysis-3-4-nahled

Švédský papírový magazín Gamereactor už ví, co bude novým projektem společnosti Crytek, který firma označila za „absolutně fanstastický“. Podle všeho se jedná o Crysis 3. Tedy třetí pokračování sci-fi akční hry. Crysis 2 vyšel před rokem v březnu a sklidil nemálo úspěchu, proč by tedy nemohl být na cestě další díl. Obálka magazínu však naznačuje, že opravdu nejspíše půjde o třetí Crysis. Dle analýzy jde totiž o zničený New York (dějiště předešlého dílu) a vrstva známých šestiúhelníků vypadá velice důvěryhodně. Navíc vyhlásil začátkem roku Crytek výběrové řízení nových zaměstnanců pro nový projekt. Dubnové číslo magazínu vychází příští týden. Nechme se tedy překvapit!

 

crysis-3-2-ancyf-nahled crysis-3-2-ancyf-nahled

Crytek oficiálně oznámil, že plánují vydání DirectX 11 Crysis 2 patch. Ačkoliv totiž byla již technologie DX11 slibována pro hru od začátku, hra vyšla s pouhou podporou DX9. Mnoho fanoušků, jež si hru koupili byli zklamáni.

 

Na druhou stranu recenzenti mnoho kritiky nevyvolali. Naopak vyvedli verdikt, že Crysis 2 je i přesto nejlépe vypadající hrou pro PC v letošním roce.

 

DirectX11 patch zatím nemá datum vydání. Můžeme ho však čekat v nejbližším měsíci.

Gamespot zveřejnil několik tipů a rad, pro začátečníky, jak odolat některým nepřátelům v Crysis 2 a jaké zbraně se na jednotlivé protivníky hodí nejvíce. Nechybí ani názorná ukázka funkce zbraní a komentář. Jedná se o rady převážně pro začátečníky, tudíž pokročilým hráčům Crysis toto video nic moc říkat nebude.

 

Omlouvám se za drobný výpadek, ale tohle zkrátka musí vidět všichni fanoušci Crysis 2. LoL a ROFL – slabá slova!