Crysis, Crysis 2 - GameFAN.cz, fanstránka série Crysis

Fanouškovská stránka zabývající se hrami Crysis, Crysis: Warhead a Crysis 2. Dříve jako známá stránka Crysis .cz, nyní zatím jako herní sekce portálu GameFAN.cz.

VideoGameChartz nabídla pohled na aktuální statistiky světových prodejů her. Krom toho, že můžeme nahlédnout do karty Crysis 2, máme možnost porovnat také prodeje na jednotlivé platformy. Podle statistik se zatím nejlépe prodává Crysis 2 pro konzoli Xbox 360, kterých se rozuteklo ke svým majitelům na 128 tisíc kusů. Druhá je verze pro Playstation 3 – 107 tisíc kusů. Teprve až poslední (ze tří), je PC verze Crysis 2, které se prodalo pouhých 57 tisíc originálních placek. PC verzi Crysis 2 porazil na poli prodejnosti i konzolový Homefront. Statistiky můžete sami prohlédnout – zde.

Crytek ve spolupráci s EA, uvolnili další Crysis 2 patch, ve verzi 1.2. Krom dalšího opatření proti cheaterům opravuje záplata také mnohdy i zákeřně bugy ve hře. Patch se stáhne automaticky přes klienta.

 

 • Opraveny chyby v chat-boxu a při chatování
 • Opraven problém při přihlašování
 • VOIP nastaveno na výchozí
 • Opraveny některé chyby v UI postav
 • Opravena chyba, když hráš ztratí po restartu hry Nano Catalyst body
 • Opravena chyba – „Nano catalyst bug“, zobrazována u některých grafických karet

Za uplynulý týden se aktuálně vydaný Crysis 2 vyšplhal na čelo statistik prodejnosti ve Velké Británii. Na naše překvapení mu až tolik nekonkuroval titul Homefront či NFS: Shift 2 tak, jako Nintendo Wii aplikace Zumba Fitness, jež brala za minulý týden stříbro. Na třetím místě se umístilo Lego Star Wars 3: The Clone Wars a až v závěsu za nimi oné dva tituly.

 

 1. Crysis 2
 2. Zumba Fitness
 3. Lego Star Wars 3: The Clone Wars
 4. Shift 2: Unleashed
 5. Homefront
 6. Tiger Woods PGA Tour 12: The Masters
 7. WWE All Stars
 8. FIFA 11
 9. Pokemon White Version
 10. Art Academy

crysis-2-cheat Na oficiálním blogu Crysis 2, již před pár dny Crytek sliboval nové updaty, které mají zabránit hraní cheaterů multiplayer Crysis 2.

 

„Zde v Cryteku si nepotrpíme na stálem podvádění ve hře a využívaní všelijakých cheatů. Hodláme podstoupit několik kroků, abychom penalizovali a zabanovali tak hráče, jenž opakovaně využívají nepovolené utility. Děkujeme, za vaší trpělivost při nových aktualizacích hry a čekání na další záplaty“, vyznělo z Blogu Crysis 2.

 

První dubnový den (nejedná se o Apríl) vydal Crytek malou aktualizaci proti cheaterům. Pokud tedy zaznamenáte ban nebo vykopnutí ze serveru na minimálně 1 hodinu, důvodem bude používání neférových prostředků ke hraní Crysis 2. Brzy se objeví další anti-cheat opatření.

Na čtvrtek 23.3.2011 jsme byli s kolegou pozvání na prezentaci hry Crysis2, která se konala v české centrále EA.

Celá akce začala velmi pěkně zpracovanou prezentací, která měla zasvětit do světa Crysis i naprosté neználky. Po zmiňované prezentaci jsme se přesunuli k 50“ televizi a počítačům.

Celá akce se nesla v duchu 3D, které mě osobně příjemně překvapilo. Z kina znám technologii „digital 3D“, ze které se mi děla blbě a již po pár minutách musím brýle sundávat. Nic z toho se ovšem nestalo, hra získala díky 3D větší hloubku a celkově působila více plasticky, kdo neviděl, neuvěří. Hrál jsem zhruba 30 minut (na PC s technologií nVidia 3D) a za tu dobu jsem nepocítil žádný vedlejší vliv na moje oči.

Co se týče příběhu, tak zde nemohu moc hodnotit, jelikož jsem hrál jen krátkou dobu, ovšem ovladatelnost je na výborné úrovni a to jak na PC, tak i na X-Box 360. Další neopomenutelný aspekt je grafika, která je opravdu vyvedená a zvuk jako takový.Celkově na mě hra působila velice kvalitně a již teď se těším, až se dozvím, jak to S New Yorkem dopadne.

Na závěr bych rád poděkoval klukům z EA a nVidie za připravení této parádní předváděčky, atmosféra byla skvělá, jen tak dál.

Jakub Vileta

 

crysis2ea1_small crysis2ea1_small crysis2ea1_small

crysis2ea1_small crysis2ea1_small crysis2ea1_small

crysis2ea1_small crysis2ea1_small crysis2ea1_small

Po menší pauze se nám tu objevil nový, absolutně nadupaný trailer. Tentokrát se podíváme na zoubek Multiplayeru, který rozhodně unese každého nadšeného fanouška do říše snů. Multiplayer hry Crysis 2 výjde jako demo také jako exkluzivita pro Xbox 3.

V příjemný předvánoční večer se na nás všechny vrhá nový trailer z prostředí Crysis 2, který je nabitý in-game záběry ze hry. Jeho název je Staň se zbraní a popisuje nám všechny přednosti nanoobleku, který bude náš hrdina ve hře nosit.