Crysis, Crysis 2 - GameFAN.cz, fanstránka série Crysis

Fanouškovská stránka zabývající se hrami Crysis, Crysis: Warhead a Crysis 2. Dříve jako známá stránka Crysis .cz, nyní zatím jako herní sekce portálu GameFAN.cz.

Crysis se dočká zajímavého rozšíření – knižního. Ano, podle nadcházející hry Crysis 2 píše spisovatel Peter Watts knihu Crysis Legion, která bude vyprávět o příběhu Crysis 2. Tato vzrušující a napínavá kniha se do obchodů vydá v březnu 2011 a pokud si tato kniha povede dobře, můžeme očekávat její uvedení i na český a slovenský trh. Kniha bude vydána pod nakladatelstvím Random House.

V knize se dočtete o jediném vojákovi, který se vydává do New Yorku, jenž dokáže zachránit svět před děsivými mimozemšťany. Ti s pomocí nákazy devastují celou planetu a z New Yorku se stalo mrtvé místo plné emzáků a jediného vojáka s jediným cílem – setřást smrt, bojovat s mimozemšťany a zničit je.

Crytek dnes přišel s videem na revoluční Multiplayer Crysis 2. Je v něm zobrazeno mnoho novinek ohledně limitované edice a jak se bude tato edice objevovat ve hře. Dozvíte se například, za koho budete moci hrát. V nabídce je celkem pět možností, mezi které patří například SNIPER nebo obyčejný SCOUNT. Dále uvidíte příšlušenství, které si budete moci namontovat na zbraň.

Zcela exkluzivně, máme zde pro vás první informace a materiály k Limitované a Nano edici hry Crysis 2. Ve velmi omezeném množství bude k sehnání Nano edice a stát bude 9.99 / £119.99 / €129.99. Nano edice je určená pro ultimátní fanoušky hry, která obsahuje Limitovanou edici uloženou v SteelBook a jako opravdový bonus obsahuje tato významná edice 11“ sochu Proroka na newyorském taxíku, velmi kvalitní art book a všechno bude zabaleno ve speciálním nanobatohu. No nezní to skvěle?

Pokud se vám líbili prostory Central Station v New Yorku, teď z nich budete nadšeni. Máme tady pro vás komentované Gameplay video přímo z Central Station, kde uvidíte nejen zřízeniny, ale i horu emzáků a velmi poutavou ukázku ke konci. Toto video je z konzolové „dvojky“, teď si představte, jaké to bude na počítače.

Tvůrci hry Crysis 2 uvolnili velmi bohatou a pestrou zásobu obrázků, která se zaměřuje především na grafiku. Pro vás tady máme ještě video, která vám představí CryEngine 3 přímo v centru dění celého Crysis 2 příběhu – v New Yorku.

Ano, stále jste na stránkách Crysis.GameFAN.cz. Nebojte se. Každopádně, za celou redakci vám s radostí představuji nový design, který vám všem vynahradí neaktualizaci starých stránek. S novým designem (doufáme, že se vám líbí) přichází také pravidelné aktualizace celého webu. Očekávat můžete spoustu novinek, do budoucna rozsáhlé informace ve všech sekcích menu a také preview a recenze na všechny budoucí hry s tématikou Crysis. V následujících dnech očekávejte spoustu novinek, kterých bude již pouze jen přibývat. A hlavně si zapište nové datum do svých kalendářů a diářů –Crysis 2 vychází 25. 3. 2010!

Ač se soutěže o originálku Crysis zúčastnila jen menšina, přeci jen nám byli zaslány velice povedené kousky. Po pár hodinovém dilema mezi dvěma velice podobnými obrázky, máme již teď jasno. Výherci také lehce hrálo do karet, že jsme požadovali opravdu jen přední stranu obalu (kvůli odkazu na eshop) tzn., že zadní nebyla až tak podstatná. Vítězem se stává Zdeněk Kopecký (nechť s emi ozve na email se svou adresou), který vytvořil opravdu moc hezké dílo. Originálku posíláme a zároveň děkujeme vše zúčastněným.