Crysis 2 ve 3D na EA akci v Praze

slevin
před devíti roky
Facebook komentáře

Na čtvrtek 23.3.2011 jsme byli s kolegou pozvání na prezentaci hry Crysis2, která se konala v české centrále EA.

Celá akce začala velmi pěkně zpracovanou prezentací, která měla zasvětit do světa Crysis i naprosté neználky. Po zmiňované prezentaci jsme se přesunuli k 50“ televizi a počítačům.

Celá akce se nesla v duchu 3D, které mě osobně příjemně překvapilo. Z kina znám technologii „digital 3D“, ze které se mi děla blbě a již po pár minutách musím brýle sundávat. Nic z toho se ovšem nestalo, hra získala díky 3D větší hloubku a celkově působila více plasticky, kdo neviděl, neuvěří. Hrál jsem zhruba 30 minut (na PC s technologií nVidia 3D) a za tu dobu jsem nepocítil žádný vedlejší vliv na moje oči.

Co se týče příběhu, tak zde nemohu moc hodnotit, jelikož jsem hrál jen krátkou dobu, ovšem ovladatelnost je na výborné úrovni a to jak na PC, tak i na X-Box 360. Další neopomenutelný aspekt je grafika, která je opravdu vyvedená a zvuk jako takový.Celkově na mě hra působila velice kvalitně a již teď se těším, až se dozvím, jak to S New Yorkem dopadne.

Na závěr bych rád poděkoval klukům z EA a nVidie za připravení této parádní předváděčky, atmosféra byla skvělá, jen tak dál.

Jakub Vileta

 

crysis2ea1_small crysis2ea1_small crysis2ea1_small

crysis2ea1_small crysis2ea1_small crysis2ea1_small

crysis2ea1_small crysis2ea1_small crysis2ea1_small

  ƒ

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!