Crytek putuje s CryEnginem 3 na GDC 2010

slevin
před devíti roky
Facebook komentáře

Další důvod proč sledovat dění okolo sjezdu herních vývojářů z celého světa v Californii (dále už jen GDC – Game Developers Conference), neboť Crytek se onoho setkání zúčastní jakbysmet a sebou přiveze také nejnovější verzi CryEnginu 3 – nejrychlejšího a nejrobustnějšího high-end rendereru na světě, s novými funkcemi speciálně pro konzolové platformy, který odprezentuje v stereoskopickém třetím rozměru. Wow! Vše naznačuje tomu, že díky Cryteku se budoucí hry začnou blížit fotorealistickému 3D provedení.

Klíčem úspěchu třetí generace CRYENGINU je funkce „LiveCreat“, jež umožňuje vývojářům pracovat v samotném editoru a přitom hned vidět a hrát výsledky v real-time režimu na PC, Xbox 360 či Playstation 3. Škálovatelnost CryENGINU 3, umožňuje na různých platformách vytvoření opravdu famózní hry, bez ohledu na cílovou platformu.

„Po úspěšné prezentaci CryENGINU 3 na loňské konferenci GDC, jsme letos opravdu rádi, že může naši novou verzi CryENGINU 3 prezentovat znovu, a to ve stereoskopickém 3D. Během několika posledních let, se třetí rozměr ukázal coby klíčový trend, a my ho hodláme následovat.“, řekl Carl Jones, obchodní ředitel komplexního vývoje CryENGINU. Rozhodně je se na co těšit! GDC 2010 započne 9.března 2010!

  ƒ

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!